Kontener mieszkalny

Kontenery mieszkalne z naszego asortymentu wyróżnia wykorzystanie z elementów najwyższej jakości, co pozwala na estetyczne i użytkowe wykończenie wnętrza. Modułowa konstrukcja pozwala na projektowane bardzo złożonych budowli oraz ich późniejszą bezproblemową rozbudowę.

Schemat budowy naszego kontenera

1. blacha trapezowa;

2. wełna mineralna;

3. płyta wiórowa laminowana MFP;

4. blacha trapezowa;

5. wełna mineralna;

6. stelaż drewniany;

7. płyta wiórowa laminowana MFP;

8. blacha trapezowa;

9. stolarka drzwiowa stalowa;

10. wełna mineralna;

11. stelaż drewniany;

12. płyta wiórowa laminowana MFP;

13. blacha trapezowa;

14.wełna mineralna;

15.stelaż drewniany;

16.płyta wiórowa laminowana MFP;

17. stolarka okienna PCV;

18.blacha trapezowa;

19.wełna mineralna;

20.stelaż drewniany;

21.płyta wiórowa laminowana MFP;

22. blacha trapezowa;

23. płyta OSB;

24.wełna mineralna;

Wykonanie kontenera:

Konstrukcja kontenera wykonana jest z profili zimno giętych o grubości # 3mm oraz # 4 mm, tworzących samonośny szkielet, na który składa się spawana konstrukcja stropodachu i podłogi, całość konstrukcji jest pokrywana lakierami podkładowymi oraz poliwinylowymi w różnych kolorach z palety RAL.

Wszystkie nasze kontenery wyposażamy w mocowanie Twist Lock w każdym narożniku. Rozwiązanie to ułatwia nie tylko transport ale przede wszystkim pozwala na szybkie i bezproblemowe łączenie kontenerów w moduły.

Ściany kontenera są wykonane z blachy trapezowej typu T-8 ocynkowanej powlekanej farbą. Stelaże wykonywane są z profili metalowych lub suszonych łat drewnianych 4x8cm.

Izolacja termiczna w naszych kontenerach wykonana jest z wełny mineralnej (płyta) firmy URSA, o grubości 75mm i przenikalności cieplnej lambda 0,0039.Na specjalne zamówienie wykonujemy ściany o niestandardowej grubości. Najwyższa jakość materiałów użytych do wykonania kontenera gwarantuje minimalną przenikalność ciepła co pozwala na jego całoroczne użytkowanie przy minimalnym nakładzie energii cieplnej, a kontenery spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa.

Na życzenie klienta wyposażamy kontener w kieszenie, umożliwiające przenoszenie go za pomocą widlaka. Kontenery z takim rozwiązaniem posiadają wzmocnioną konstrukcję ramy.

Każdy nasz kontener wykonany jest zgodnie ze specyfikacją ustaloną na etapie zamawiania. Możemy go doposażyć w klimatyzacje, rolety elektryczne, instalacje wodno–kanalizacyjną oraz wiele innych elementów.